Anasayfa / DUYURU / Tarım Bakanlığı Personel ve İşçi Alımı 2013
Bakan Eker, GDO'dan İhracata Kadar Her Şeyi Anlattı

Tarım Bakanlığı Personel ve İşçi Alımı 2013

Personel alımlarını açıklayan bakanlıklar birer birer çıkmaya devam ediyor. Son müjdeli haber Tarım Bakanlığından geldi. Tarım bakanlığı personel alımı ile yazı yayınladı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Adana’da düzenlenen Teşkilat İçi Eğitim Semineri bünyesinde parti teşkilatına tarım politikaları konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Milletvekilleri Şükrü Erdinç, Fatoş Gürkan, Necdet Ünüvar ile Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin de katıldığı seminerde konuşan Bakan Eker, Ak Parti iktidarı döneminde tarım ve hayvancılık alanında yapılan çalışmalar, katedilen aşamalar ve 2013 yılında hayata geçirilecek projeler konusunda partilileri bilgilendirdi.

Konuşmasının sonunda personel alımıyla ilgili de;

2013 yılı içerisinde Tarım Bakanlığı 1700 yeni personel alımı yapacak. Böylece kadrolarımız daha da güçlenmiş olacak. dedi

Açıklanan son detaylar bu şekilde. Tarım bakanlığı personel alımı ve tarım bakanlığı işçi alımı ilanlarını sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Hakkında Cihangir ARSLAN

Bursa Tarım Meslek Lisesi Tarım Makinaları mezunuyum. Şuanda Pamukkale Üniversitesi Tavas Meslek Yüksekokulu Organik Tarım bölümününde öğrenim görmekteyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ziraat Mühendisi Alınacak!

Ziraat Mühendisi Alınacak!

TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERSİN BÖLGE BİRLİĞİ KOOPERATİF GÖREVLİSİ ALIM İLANI Mersin Bölge Birliğine bağlı …

kpss

KPSS’den yüksek puan almanın 10 püf noktası

Ülkemizde her geçen yıl önemi giderek artan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS), memur olma hayali …